e-Posta Yazdır PDF

Her türlü İnşaat, Ahşap, Doğal Taş Sektörlerinde ve Çelik Yapılarda güvenle kullanabileceğiniz çeşitli büyüklüklerde Elektrikli ve Elektro Pnömatik El Aletleri, Kapsüllü ve Gazlı Çivi Çakma Tabancaları, Gazlı ve Havalı Ahşap Tabancaları, Karot Makineleri, Kanal Açma Makineleri, Yüzey Temizleme Makineleri, vs. ve Kimyasal ve Mekanik Ağır Orta ve Hafif Yük Dübelleri ile Ankraj Elemanları, Özel Amaçlı Alçıpan ve İzolasyon Dübelleri ve özel amaçlı çelik, beton, ahşap, vs. için tasarlanmış çiviler gibi muhtelif Yapı Bağlantı Elemanları üreten Fransız S.P.I.T. firmasının ve SPIT’in bağlı olduğu ITW grubuna ait diğer firmalarının ürettiği Yapı Ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenen Şirketimiz sektörlerinde 20 yıldan fazla tecrübeye sahip elemanlarıyla hizmet vermektedir.

 

İstanbul, Ankara, Bolu, Denizli ve Samsun' da kendi elemanlarımız, Eskişehir, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Trabzon’da satış noktalarımız vasıtasıyla yaygın satış ve satış sonrası hizmet veren Şirketimiz, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki projeleriniz için ürünlerimizle ilgili her türlü detay mühendislik ve saha uygulamalarına uluslar arası normlara uygun mühendislik  çözümleri üretmektedir.


Her türlü İnşaat, Ahşap, Doğal Taş Sektörlerinde ve Çelik Yapılarda güvenle kullanabileceğiniz çeşitli büyüklüklerde Elektrikli ve Elektro Pnömatik El Aletleri, Kapsüllü ve Gazlı Çivi Çakma Tabancaları, Gazlı ve Havalı Ahşap Tabancaları, Karot Makineleri, Kanal Açma Makineleri, Yüzey Temizleme Makineleri, vs. ve Kimyasal ve Mekanik Ağır Orta ve Hafif Yük Dübelleri ile Ankraj Elemanları, Özel Amaçlı Alçıpan ve İzolasyon Dübelleri ve özel amaçlı çelik, beton, ahşap, vs. için tasarlanmış çiviler gibi muhtelif Yapı Bağlantı Elemanları üreten Fransız S.P.I.T. firmasının ve SPIT’in bağlı olduğu ITW grubuna ait diğer firmalarının ürettiği Yapı Ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğünü üstlenen Şirketimiz sektörlerinde 20 yıldan fazla tecrübeye sahip elemanlarıyla hizmet vermektedir.
 


E-Katalog


SERVİS-DESTEK